Wiadomości

Poniedziałek, 15 maja 2017

MKS Trial Ochotnica znów na medal

Mistrzostwa Słowacji , Igrzyska młodzieży i Czeski Puchar w trialu rowerowym jako jedna impreza łączona odbyła się w Słowackiej Rudinie (k. Żyliny) to jest zaledwie 150 km od Ochotnicy, dlatego nie mogło tam zabraknąć przedstawicieli Motocyklowego Klubu Sportowego Trial Ochotnica.

Na starcie zawodów stanęło 4 chłopaków. Wicemistrzostwo w najbardziej licznej kategorii Promesa wywalczył Adam Szlaga , 4 miejsce zajął Mikołaj Woźniak (otarł się o podium), Sebastian Chlipala, który dopiero zaczyna przygodę z rowerkiem bez siedzenia był 16, a Michał Łętowski - 13 w kategorii Poussin.

MKS Trial Ochotnica godnie reprezentuje Polskę w najmłodszych kategoriach w trialu rowerowym za granicami naszego kraju.