POZYTYWNY WYNIK TESTU U JEDNEGO Z PRACOWNIKÓW URZĘDU

POZYTYWNY WYNIK TESTU U JEDNEGO Z PRACOWNIKÓW URZĘDU

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa u jednego z pracowników naszego Urzędu Gminy, w trosce o zdrowie mieszkańców, jesteśmy zmuszeni wprowadzić dodatkowe środki bezpieczeństwa.

W. w. pracownik jest chory (ma objawy). Czekamy też na wyniki testów i wymazy innych pracowników, którzy przebywają na zwolnieniach lekarskich lub pracy zdalnej.

W związku z powyższym, w przyszłym tygodniu, do 30.X.2020 r., jesteśmy zmuszeni ograniczyć do niezbędnego minimum zakres obsługi Mieszkańców.
Będziemy nadal obsługiwać z zakresu czynności dot. USC, dowodów osobistych, zameldowań.

Cały urząd zostanie zdezynfekowany. Mieszkańcy tak jak do tej pory będą obsługiwani pojedynczo w specjalnie wyznaczonym pomieszczeniu. Obsługę będzie prowadził jeden pracownik. W związku z tym, aby nie tworzyły się kolejki, prosimy o wcześniejszy kontakt z sekretariatem pod nr. tel. 18 262 09 31.

Proszę uprzejmie o kontakt osobisty w sprawach pilnych. Jeżeli ktoś może odłożyć w czasie załatwienie sprawy do czasu, aż wyjaśni się sytuacja pozostałych pracowników, to bardzo proszę o takie podejście.

Oczywiście we wszystkich pozostałych sprawach załatwiamy sprawy Mieszkańców zdalnie: telefonicznie, e-mailowo oraz przez platformę ePUAP. Możliwe są pewne opóźnienia ze względu na duże braki kadrowe związane z L4 pracowników. Niemniej pracujemy stale.

Wszystkich przepraszam za utrudnienia i proszę o wyrozumiałość. Zdarzają się bowiem sytuacje, które można przewidzieć, ale niepodobna ich uniknąć.

Wszystkim Mieszkańcom i pracownikom życzę dużo zdrowia!

Tadeusz Królczyk

Wójt Gminy Ochotnica Dolna