WÓJT I TRZECH INNYCH PRACOWNIKÓW URZĘDU MA POZYTYWNY WYNIK TESTU NA KORONAWIRUSA

WÓJT I TRZECH INNYCH PRACOWNIKÓW URZĘDU MA POZYTYWNY WYNIK TESTU NA KORONAWIRUSA

Szanowni Mieszkańcy,

Niestety, podobnie jak trzech innych pracowników naszego Urzędu Gminy otrzymałem pozytywny wynik testu na koronawirusa. Zatem mamy 4 pracowników z wynikiem pozytywnym, 1 z negatywny, a 2 osoby czekają na wynik.

Na szczęście wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa i od ponad 2 tygodni nie spotykałem się z nikim fizycznie w czasie wypełniania swoich obowiązków. Pozostali pracownicy również natychmiast zostali wydelegowani na pracę zdalną, a cięższe przypadki na L4. Urząd został zdezynfekowany.

Pracujemy nieprzerwanie z zachowaniem rygorystycznych zasad bezpieczeństwa. Wszystkie pilne sprawy załatwiamy bezpośrednio w urzędzie - resztę spraw zdalnie. Zachęcam do załatwiania spraw przez e-mail, ePUAP i telefonicznie – jeśli wizyta w urzędzie nie jest to konieczna, to nie ma co ryzykować.

Bardzo proszę o przestrzeganie, szczególnie w tym okresie, podstawowych zasad bezpieczeństwa, które wszystkim są znane. Zadbajmy szczególnie o naszych kochanych seniorów. Niech po postu każdy z nas zrobi co może, żeby ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. Ten zły czas na pewno się kiedyś skończy! Róbmy tak, żeby skończył się szybko.

Wszystkim życzę dużo zdrowia! Korzystając z okazji dziękuję za wczorajsze życzenia imieninowe i wszystkich pozdrawiam! 😊