Dzień Kobiet z pomocą dla mieszkańców Ukrainy

Dzień Kobiet z pomocą dla mieszkańców Ukrainy

W dniu 5 marca w WOK w Ochotnicy Dolnej odbył się Dzień Kobiet zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Wiejski Ośrodek Kultury. Spotkanie rozpoczął Wójt Gminy Tadeusz Królczyk życząc paniom wszystkiego co najlepsze, podkreślając rolę kobiet w społeczeństwie i trudne początki w dążeniu do równouprawnienia. Zachęcał, aby w tych trudnych obecnie czasach solidaryzować się z potrzebującymi osobami z Ukrainy.

 

Następnie uczestniczki spotkania wysłuchały pięknego koncertu „Retro Granie” wraz z Agatą Gołdyn i naszą uzdolnioną muzycznie młodzieżą oraz prelekcji jak dbać o swoje zdrowie.

 

Wiele pań z ochotą skorzystało z fachowej porady jak dbać o cerę oraz z komputerowej analizy skóry, którą przeprowadziła pani Bożena Jachymiak. Dużym zainteresowaniem cieszyła się inscenizacja dramatu „Moralność pani Dulskiej” w wykonaniu młodzieży ze szkół podstawowych.

 

Na zakończenie wręczono nagrody dla Najaktywniejszych Czytelniczek GBP oraz rozlosowano wiele atrakcyjnych upominków, które ufundowali: Magdalena Rusnak sklep Carrefour, Elżbieta i Marek Rusnak restauracja OCH, Agata Groń Zinzino, Bożena Jachymiak Oriflame, Lucyna Bochnak sklep „Lusi”, Justyna Kuziel salon fryzjerski, Mariola Syjud salon kosmetyczny, Mariola Sarna sklep „Margo”, Renata Stec fitness, Kinga i Wojciech Rusnarczyk sklep Hit Pol, Irena Luberda masaż. Poczęstunek ufundował Marcin Rusnak - Cukiernia Rusnak.

GALERIA