Promowaliśmy się na Targach Turystyki GLOBalnie w Katowicach

Promowaliśmy się na Targach Turystyki GLOBalnie w Katowicach

W dniach 18-20 marca w Katowicach odbyły się odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBalnie, które od 27 lat są jedną z największych imprez turystycznych w Polsce, mogą pochwalić się tysiącami gości podczas każdej edycji. W czasie jubileuszowej, 25. edycji targów, wystawców odwiedziło 8000 zwiedzających. Termin targów tj. początek marca, czyli tuż przed otwarciem sezonu, sprawia, że impreza przyciąga zarówno licznych specjalistów z branży, jak i turystów.

W Międzynarodowych Targach Turystyki GLOBalnie udział wzięli pracownicy  Euroregionu Tatry, którzy promowali efekty mikroprojektów zrealizowanych w ramach programu Interreg Polska – Słowacja.

Beneficjentem tych projektów jest również Gmina Ochotnica Dolna, która w ubiegłym roku wykonała projekt pn. „Szlakiem przyrody i kultury w Dolinie Dunajca”, a w tym roku realizuje zadanie „Spotkajmy się na Szlaku Kultury Wołoskiej”. Dlatego też materiały promocyjne, gadżety, mapy i publikacje, z Ochotnicy i Tylmanowej, znalazły się na stoisku Euroregionu Tatry, podczas Międzynarodowych Targów Turystyki GLOBalnie w Katowicach.

Uczestnikom Targów została także przedstawiona, prowadzona w Gminie Ochotnica Dolna od niemal dwóch lat, akcja „Zdobywca 4 wież”. Odwiedzający stoisko mieli możliwość zabrać mapy z oznaczeniem lokalizacji wież w Gorcach i Beskidzie Sądeckim oraz  pocztówki – foldery z miejscem na stempel pieczątki. Została także zaprezentowana beskidzko – gorczańska odznaka zdobywcy 4 wież, która jest nagrodą za zdobycie 4 szczytów. Odznaka to drewniany brelok do kluczy lub magnes. W tym roku jest to także kubek emaliowany ze specjalną grafiką dedykowaną wieżom.

- Dziękujemy naszym wspaniałym mikrobeneficjentom za przekazanie wydawnictw i gadżetów promocyjnych na nasze stoisko podczas targów- napisali na swoim  profilu na Facebooku przedstawiciele Euroregionu Tatry.

My również dziękujemy pracownikom Euroregionu Tatry za profesjonalnie i pełne zaangażowania promowanie naszej Gminy podczas Międzynarodowych Targów Turystyki GLOBalnie w Katowicach.

GALERIA