Magazyn

Magazyn

Rada oraz Wójt Gminy Ochotnica Dolna informują, że od przyszłego tygodnia, w dniach: poniedziałek, środa i piątek w godzinach: 10:00 -14:00 będzie działał magazyn, dla osób z Ukrainy oraz dla wszystkich potrzebujących mieszkańców Gminy Ochotnica Dolna. W magazynie, który znajduje się nowo wybudowanym budynku naprzeciw Urzędu Gminy w Ochotnicy Dolnej będą udostępnione rzeczy pochodzące ze zbiórek i przekazywane przez darczyńców – głównie ubrania, buty oraz rzeczy codziennego użytku.

Zwracamy się z prośbą do osób dobrej woli, którzy chcą przyłączyć się do akcji o dostarczanie rzeczy do magazynu w dniach i godzinach jego otwarcia.

Potrzebna jest:

- czysta odzież wiosenna i letnia w każdym rozmiarze dla dzieci, młodzieży i dorosłych

- nieznoszone obuwie wiosenne i letnie w każdym rozmiarze

-  nieuszkodzone zabawki dla dzieci w każdym wieku, książeczki, malowanki, kredki, rowerki

- rzeczy codziennego użytku – suszarki do włosów, nożyczki do paznokci, kapcie, pampersy

- wieszaki na ubrania

Istnieje również możliwość dostarczenia rzeczy do radnych po wcześniejszym uzgodnieniu w wiadomości prywatnej, a także do WOK-ów w godzinach ich działania.

Dziękujemy za wszelką dotychczasową okazaną pomoc. Szczególne podziękowania kierujemy do właścicieli budynku, którzy czasowo udostępnili go bezpłatnie a także do członków Klubu Klub Seniora „Wiecznie Młodzi”, którzy zaoferowali swoją pomoc w pełnieniu dyżurów w godzinach otwarcia magazynu.

GALERIA